אודות החברה

מי אנחנו?

חברת מדיה סטאר טי.וי בעמ' הוקמה בשנת 2005 ומחזיקה ובבעלותה מס חברות בנות שאוחדו לאחת הקבוצות מהמובילות בישראל בייצור תכנון ושיווק של מוצרי אלקטרוניקה.

החברה מתמחה בפיתוח פרויקטים בתחום מוצרי החשמל, האלקטרוניקה, מסכי LED, פתרונות מבוססי תקשורת/ RF/BT/ WIFI, חומרה, גלאי רדאר,גלאי לייזר, תוכנה ופתרונות חכמים לרכב.

הקבוצה מעניקה פתרונות ללקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים

איך הכל החל?

החל משנת 2016 החברה החלה בפיתוח מוצרים מבוססים חומרה ותוכנה, (פתרונות) חכמים לרכבכחלק מהמוצרים אותם החברה מפתחת פותחו מספר סוגי גלאי רדאר וגלאי לייזר הכוללים

בחלקם מצלמות דרך המבוססות GPS,  הם מיועדים ומותאמים לשימוש ברכבים ובאופנועים

מערכות הגילוי רדאר וגילוי הלייזר פותחו עם ידע שנרכש ושיתופי פעולה עם חברות עולמיות המובילות בתחומן מקוריאה, טייוואן וסין.

המתכנתים והמהנדסים של חברתנו (כמובן ישראלים) קשובים לצרכיו האישיים של המשתמש ומתאימים ללקוח במדויק את כל הדרישות הקיימות ואף מעבר לכך.

אצלנו תמצא מעבדה מתקדמת הכוללת מכשור רב לבדיקה וזיהוי רכיבי תקשורת אלקטרוניקה בתחום RF וציוד בדיקה ייעודי למערכות הנמצאות ופועלות בישראל.  

היתרון העצום של חברתנו שהמחקר והפיתוח נעשה בישראל ומותאם לשוק הישראלי לתנאי הסביבה המקומית ולא בתנאי מעבדה.

שירות לקוחות

מדיה סטאר שמה לעצמה מטרה אחת בלבד "שירות ללקוח קצה" החברה מאמינה כי רק דרך שרות והקשבה לצורכי הלקוח נשיג שיפור מתמיד ומחויבות לאתגר את עצמנו באופן מתמיד, להשתפר ולשפר את חווית הלקוח בכל פעם מחדש וזאת על מנת לספק ללקוח קו מוצרים עם איכות ברמה בלתי מתפשרת ושואפת למצוינות !!!

מוקד שירות הלקוחות שלנו מעניק תמיכה טכנית (טלפונית) בשפות עברית, אנגלית ורוסית, בנוסף זמן ההמתנה הממוצע הינו כ-30 שניות וזאת בהתאם לסטנדרט השירות מהמחמירים בעולם.

בין מוצרינו :

  • גלאי רדאר לרכב / אופנוע
  • גלאי לייזר  לרכב / אופנוע
  • גילוי והתרעות של מצלמות רמזור
  • גילוי והתרעות של מצלמות מהירות
  • גילוי והתרעות מצלמות הגאטסו
  • גילוי והתרעה רדאר מסוג דבורה
  • מצלמות דרך מבוססות GPS

:שעות פעילות

ימי עבודה

ראשון – חמישי

16:00PM -08:00AM

צור קשר

טלפון

  04-8877778

מייל

info@zzvoov.com

כתובת

חדרה ת.ד 478

דילוג לתוכן